Firma

KB Multiservice założono w 2005 roku, początkowo  jako firmę czysto informatyczną, zajmującą się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla biznesu. Sukcesy w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań „pod klucz” pozwoliło nawiązać wiele ciekawych kontaktów i rozwinąć działalność firmy w kierunku szeroko pojętej techniki. Stałą wartością pozostało systemowe podejście do zadań powierzonych przez klienta i dostarczanie kompletnych rozwiązań.

 

Liczy się elastyczność. Liczy się technika

KB Multiservice jest niewielką firmą, zatrudniającą do 20 osób. Niewielkie rozmiary, precyzyjnie określone cele i skuteczne, bezpośrednie zarządzanie, pozwalają znaleźć nam miejsce na rynku zdominowanym przez dużych graczy. Wrażliwość na specyficzne potrzeby klienta oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, są wartościami poszukiwanymi i docenianymi w branży usługowej. Mała, wyspecjalizowana, elastyczna firma jest doskonałym partnerem w biznesie.

 

Świat się zmienia, więc: Technika się liczy!

W miarę upływu czasu postęp techniczny powoduje, że w nasze życie (zarówno prywatne jak i zawodowe) coraz więcej urządzeń i technologii mających nam pomagać w osiąganiu naszych celów. Owe urządzenia i technologie należy widzieć jako możliwość uzyskania przewagi nad konkurencją, szybszego rozwiązywania problemów, większego komfortu pracy czy życia. To wszystko prawda, pod jednym warunkiem: technika musi działać niezawodnie, inaczej staje się kulą u nogi.

Naszą misją jest stworzenie profesjonalnej opieki nad systemami technicznymi służącymi osiąganiu celów naszych klientów. Nasza opieka ma na celu przywrócenie lub utrzymanie wysokich parametrów pracy systemów, zapbieganie oraz wykrywanie awarii, a w razie wystąpienia problemów szybkie i skuteczne ich usunięcie.